Italija je na prvi tekmi na svetovnem prvenstvu premagala Anglijo z 2: 1

Vsi so ocenili, da gre za "odlično tekmo, odigrano z odliko in radodarnostjo: sinoči je Italija na prvenstveni tekmi svetovnega prvenstva z 2: 1 premagala Anglijo." Kljub visoki vlažnosti na stadionu Manaus, ki se ga je veliko balo, in kljub odsotnosti Buffona, poškodovanega, je Italija odnesla prvi, odličen rezultat, z zadetkom Marchisa v 35 "minuti na odlični podaji. Pirlo, odličen direktor celotno igro.

© splet

Že po dveh minutah, pri 37 ", je prišel hladen tuš: Italija je bila za trenutek motena in angleški Sturridge je na podaji Rooneyja zadel in premagal našega vratarja Siriguja. Igra se je zavlekla proti koncu prvega polčasa nekaj bliskov in poskus Balotellija, od časa do časa pokaže na nasprotni polovici.

Poglej tudi

Prebadljiva imena: abeceda okrasja telesa

Tetovaža za ušesom: novo orožje zapeljevanja?

Ob ponovnem zagonu se formacija ne spremeni. In deluje, saj že pri 50 "Candreva potrebuje predložek pod gol za Balotellija, ki z lahkoto doseže drugi gol Italije. Potem seveda Italija začne sproščeno in ne preveč agresivno igro, da bi ohranila rezultat.In bi se vse odvijalo tiho, če ne bi bilo prostega strela, ki je bil zaupan Pirlu, ki je zadel prečko in se približal tretjemu golu, ki pa nikoli ne pride. odličnih 2: 1, čas bo za Kostariko, petek, 20. junija, svež po neverjetni zmagi proti favoritu Urugvaja, premaganem s 3: 1.